Bij Overlijden Bel Direct - 085 303 15 66 info@ster-uitvaart.nl

   Ster Uitvaartplanners Amsterdam

   John Groenewoud
   Joan Muyskenweg 38 | Postbus 8592
1114 AN Amsterdam | Nederland
06 22 67 99 33 | info@ster-uitvaart.nl

  Ster Uitvaartplanners Vinkeveen              

   Eva Turkenburg
Baamburgse Zuwe 169 | 3645 AG Vinkeveen
Nederland | 06 55 39 64 33 | eva@ster-uitvaart.nl

  Ster Uitvaartplanners West-Friesland           

   Marion Horvers-Vlasblom
 Zandwerven 23 | 1715 KL Spanbroek
Nederland | 06 15 62 29 68 | marion@ster-uitvaart.nl

  Ster Uitvaartplanners Rotterdam           

   Henriëtte aan de Wiel
Adriana van Roonhof 19 | 3161 KT Rhoon
Nederland | 06 34 01 81 07 | henriette@ster-uitvaart.nl

  Ster Uitvaartplanners Haarlem

   Erik Pieterse
Pennyhof 26 | 1060 SM Amsterdam
   Nederland | 06 51 21 78 31 | info@ster-uitvaart.nl

  Ster Uitvaartplanners Zoetermeer

   Desley Boxtart
   Kalverweide 28 | 2727 GD Zoetermeer
Nederland | 06 21 10 61 13 | desley@ster-uitvaart.nl

  Ster Uitvaartplanners Den Haag

   Merlijn Berkhout
Sumatrastraat 282 | 2585 CX Den Haag
   Nederland | 06 17 49 27 76 | merlijn@ster-uitvaart.nl

  Ster Uitvaartplanners Valkenswaard           

   Van Cuijkstraat 30 | 5555 EC Valkenswaard
   Nederland | 06 44 31 24 23 | ester@ster-uitvaart.nl

 

Contactformulier

Meer Info

Ster Uitvaartplanners staat 24 uur per dag telefonisch voor u klaar. Mocht u vragen hebben, dan kunt u ons hierover mailen of maak gebruik van het contactformulier. We zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen over de desbetreffende kwestie.

Adres: Joan Muyskenweg 38, 1114 AN Amsterdam

Postbus: Joan Muyskenweg 38 t.a.v. postbus 8592, 1114 AN Amsterdam

Telefoon: 085 303 15 66

Email: info@ster-uitvaart.nl